Blog

Jak dopadl zátěžový test

V minulém blogu jsme Vám slíbili, že se podíváme na opotřebení pračky po zátěžovém testu. Cestovní pračka zvládla prát bez problémů 100 hodin, což je 200 cyklů. Vyprala při tom 200 kg drobného prádla. Jak test probíhal a jak to uvnitř vypadá se dočtete dále ...

Jsme zvědaví II

Pozor, právě probíhá 200 cyklus ... a je to tady, cestovní pračka vydržela prát 100 hodin, vyprala nám 200 kg drobného prádla, jak to uvnitř pračky po tolika praních vypadá se dočtete v dalším blogu.

Jsme zvědaví

Kvalita výrobků které nabízíme je pro nás důležitá. Proto jsme chtěli cestovní pračku nejdříve vyzkoušet. Vložili jsme ji do kbelíku s vodou a pracím práškem, přihodili pár kousků oblečení a pere :-). Několikrát jsme jí znovu zapnuli a v našich hlavách se zrodil nápad "pojďme vyzkoušet, kolik toho skutečně vydrží"

Fotografie a videa

Abychom Vám dopřáli co nejlepší zážitek při výběru a nakupování, necháváme si produkty nafotit od profíků. S tím nám pomohl Tomáš P. v atelierech Fstudio, kde chystáme natočit i videa z průběhu testování a praní. Máte se na co těšit ...

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.